Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Informace

Navigace: ukazka-firma > Informace

Společnost Novinka IT je dodavatelem precizních IT řešení na klíč a drží se hesla, že ke každému klientovi je nutné přistupovat s maximálním individualismem. V týmu, který tvoří jádro společnosti, jsou mladí lidé, kteří se nebojí zkoušet nové netradiční postupy a nabídku naší společnosti odlišují od konkurence. Není náhodou, že společnost Novinka IT byla již tři roky po sobě vyhlášena nejlepším poskytovatelem webhostingových a doplňujících služeb ve Střední Evropě dle hodnocení organizace OCCT.

Orgány a struktura

Sídlo společnosti v městě Mělník je moderním a neustále se rozšiřujícím pracovištěm, které je vytvořeno dle nejvyšších nároků na maximalizaci efektivity práce. Společnost Novinka IT věří, že pouze kreativní a příjemné pracovní prostředí je základem pro dobré nápady, které jsou následně přetvářeny ve skutečnost. Široká síť poboček umožňuje efektivní koordinaci a komunikaci s klienty napříč celou Českou republikou a v plánu na rok 2014 jsou pobočky v Berlíně, Vídni a Krakově.

Zákazníci a klienti

Společnost Novinka IT se nespecializuje pouze na velké klienty, ale poskytuje IT poradenství či webhostingové služby i malým firmám a podnikatelům. Pro všechny typy klientů máme připraveny ideální služby a cenové nabídky, které jistě zaujmou. Novinka IT realizovala významné zakázky pro státní správu a v roce 2010 vstoupila do širokého povědomí veřejnosti vítězstvím ve veřejné soutěži vypsané Evropským parlamentem. Novinka IT se pro období 2011 až 2017 stává primárním dodavatelem IT řešení pro překladatelský aparát Evropského parlamentu.

 
 
© ukazka-firma.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky